1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ

Gizlilik ve Kullanım Şartları

Madde-1

Üye, İşbu Gizlilik Sözleşmesi’ni kabul ederek, www.ozerdavetiye.com internet sitesi aracılığı ile edinilen kişisel bilgilerin, anılan internet sitesinin faaliyetlerini yürüten ve her türlü hak ve sorumluluklarını üstlenen Özer Davetiye veveya bağlantılı şirketler veya ortaklar tarafından yapılan işlemlerin güvenliği ve doğruluğunun tespiti açısından, toplanması ve kullanılmasını kabul etmektedir.


Madde-2

Ad, soyad, kimlik, belge numarası, vatandaşlık numarası, vergi bilgileri, ticaret unvanı, adres, sipariş alıcı bilgileri ve sipariş notu gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp talep edilen ürün ya da hizmete göre değişebilen bir takım kişisel bilgilerin temini zorunludur. Gizlilik Sözleşmesi Üye tarafından kabul edildiğinde saklanacak olan verilerin, Özer Davetiye tarafından her zaman uluslararası alanda kabul edilen mahremiyet koruma standartlarında korunacağını taraflar kabul etmektedirler.


Madde-3

Üye, işlemlerin sürdürebilmesi için gerekli olan verilerin kendisi tarafından sağlanamaması halinde, beklenen edimin ifasının imkânsızlaşacağını kabul etmektedir.


Madde-4

Saklanacak olan bilgiler aşağıda belirtilen amaçlarla kullanılacaktır. Siparişlerin işleme konulması ve üyelik hesaplarının yönetilmesi, Hizmetlerin ve ilgili ürünlerin pazarlanması, İşlemlerle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve üye ile ilgili ilişkilerin devamını sağlayabilmek amaçlı bağlantı listelerinin oluşturulması, site kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin bir araya getirilmesi ve gerektiğinde gizlilik koşullarına uymak kaydı ile bunları uzmanlar ile paylaşmak, Pazar araştırması amacıyla aracı kurumlar vasıtası ile gerek e-posta, telefon, fax veya SMS yoluyla gerekse de posta yoluyla üye ile irtibat kurmak, Üye tarafından internet sitesinin ne şekilde kullandığınıza dair analiz yapmak ve üyeye daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla Web sitesini kullanıcıya özgülemek, Kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması, Ürünlerin ve hizmetlerin ve bunlara ilişkin kişisel seçim fırsatları araştırmak ve geliştirmek, Hizmetleri veya ilgili ürünleri üyeye tanıtmak, yeni ürünler ve ilgi çekici olduğu düşünülen diğer bilgilere ilişkin promosyon niteliğinde e-postaları periyodik olarak gönderebilmek, Yasal gereklilikleri ifa etmek veveya resmi merciilerin taleplerini yerine getirmek amacı ile kullanıcının tüm hakları gözetilerek veri ilgili üçüncü kişilere aktarılabilir.


Madde-5 

Üye tarafından www.ozerdavetiye.com internet sitesine girilen veriler, Gizlilik Sözleşmesi’nin üye tarafından kabul edilmesi halinde üye işlemleri ve hukuki gereklilikler süresince Özer Davetiye tarafından saklanacaktır.


Madde-6

Özer Davetiye tarafından belirli aralıklarla, tutulmakta olan verilere ulaşılması ya da bilgilerin değiştirilmesi güncelleme sayfaları aracılığı ile yapılabilecektir. Veri kullanımı ile ilgili gelişmeler göz önüne alındığında, www.ozerdavetiye.com internet sitesinde gerçekleştirilecek geliştirmeler üyeye “Gizlilik ve Kullanım Şartları” başlığı altında bildirilecektir.


Madde-7

Özer Davetiye, ilgili kuralları tümü ile eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmektedir. Böylelikle, üye tarafından kabul edilen Gizlilik Sözleşmesi’ne bağlı olarak, Özer Davetiye tarafından toplanan her türlü bilgi; Özer Davetiye ekibi tarafından sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklama hususunda gerekli özen gösterilecektir.Madde-8

www.ozerdavetiye.com internet sitesi, gizlilik konusunda yeterince duyarlı olduğunu gösteren kendi standartlarına uygun nitelikteki sitelere bağlantılar içermektedir. Ancak ilgili sitelerin içeriği ya da gizlilik uygulamalarından Özer Davetiye sorumlu tutulamaz.


 • Sitemizde yer alan fiyatlar firmamızın “minimum sipariş edilebilir miktar” ile belirlediği fiyatlardır. 
 • Sipariş üretimi, sipariş ücretinin tarafımıza ödenmesi ile başlar.
 • Ürünlerde ekran görüntüsü ile orjinali arasında renk tonlarında farklılıklar olabilir. Bu farklılık çok büyük olma ihtimali olmamakla birlikte bazı bilgisayar ekranında bu durumlar yaşanabilir. 
 • Renk tereddüdü duyulan ürün ile ilgili bizimle e-posta veya telefon yoluyla iletişim kurarak teyit alınız.
 • Fiyatlarımıza kdv dahildir.
 • Sitemizde yer alan her ürünün stoklarımızda mevcut garantisi bulunmamaktadır. 
 • Birçok ürün sipariş ve talebe göre hazırlanmaktadır. 
 • Sitemiz güncel olmasına rağmen bazı ithal ürünler ithalatçı firma stoklarında tükenmiş olabilir. Bu tür durumlar ürünün geç gönderilmesine neden olacağından size öncelikle durum 2 gün içinde bildirilerek onayınız istenir yada ödemeniz belirdiğiniz hesabınıza iade edilir.
 • Havale veya EFT ödemelerinizde kurumlar tarafından istenecek komisyon, masraf vb. tahsilatlardan firmamız sorumlu değildir.
 • Firmamız ürününün şeklini, niteliğini, teslim süresini, kargo adres bilgisini, vb. içeriğini yani satışı etkileyen genel niteliklerde sözlü olarak belirtilen talepleri dikkate almamaktadır. 
 • Bu taleplerin mutlaka yazılı olarak e-posta yoluyla bildirilmesi ve karşılıklı teyidi ile mümkündür.
 • Yaşanabilecek tüm problemlerde öncelikle bizimle iletişime geçildikten sonra ürün iadesi isteminde bulunulabilir. 
 • Şikayet ve gerekçeleri firmamıza bildirilmemiş konular için direk girişilebilecek hukuki davalardan firmamız sorumlu tutulamaz. 
 • Bu konuda oluşabilecek hukuki davalar T.C. Kocaeli Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.