E-posta
ozer.ofset@hotmail.com
Telefon
0458 211 89 69
Gsm / WhatsApp
0505 311 42 47

Adres
Özer Ofset Matbaacılık
Tuzcuzade Mah. Vali Nihat Üçyıldız Cad. No:38/B
Merkez / Bayburt / TURKEY

Web
www.ozerofset.net
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Hakkımızda

Neden Biz?

01

UYGUN FİYAT

Özer Davetiye olarak müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyor, ürünlerimizi kaliteden ödün vermeden en uygun fiyata sunuyoruz.

02

KALİTELİ ÜRÜN

Mağazamızda listelenen tüm ürünler %100 orjinal ürünler olup, grafik, dizgi ve baskı aşamalarının tümü profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz.

03

DESTEK HATTI

Aklınıza takılan her türlü soru, işlemde olan siparişiniz veya teslimat sonrası oluşabilecek tüm sorunların çözümü için canlı destek hattımız, telefon hattımız veya WhatsApp hattımız ile müşterilerimizle daima iletişim halindeyiz.

Özer Ofset Matbaacılık

Özer Ofset Matbaacılık 2000 yılında Bayburt'ta kurulmuş, grafik tasarım ve baskı hizmetleri veren, sektörde tecrübe ve deneyim sahibi bir kuruluştur. Pazardaki gelişmeler ile müşterilerine yenilikçi tercihler sunma ve sektörün talepleri doğrultusunda yatırımlarına devam etmektedir. Firmamız, hızla gelişen E-ticaret pazarına, 2014 yılında "Özer Davetiye" markası ile giriş yapmış ve 3 yıllık bir süreçte Türkiye'nin dört bir yanına ve kısmen farklı ülkelere binlerce sipariş göndererek bu pazardaki yerini ve kalitesini daima üst sıralara taşımıştır.

Özer Davetiye, Özer Ofset Matbaacılık firması adına kurulmuş online davetiye mağazasıdır. Türkiye'nin önde gelen davetiye markaları ve profesyonel tasarımcılar tarafından hazırlanan davetiyeler uygun fiyat ve kaliteli uygulamalarla Özer Davetiye'de düğün hazırlıkları yapan çiftlerin beğenisine sunulmaktadır.

Özer Davetiye online mağazasında Türkiye'nin önde gelen davetiye markalarının, onlarca kataloğu ve yüzlerce çeşit davetiye tasarımıyla, tüm müşterilerimizin zevk ve tercihine uygun davetiye modellerini bulabilirsiniz.

Özer Davetiye'de her bütçeye uygun davetiyeleri, 9 aya varan taksit seçenekleri ile sipariş verebilirsiniz. Sipariş onayı verilen davetiye, en geç 5 iş günü içerisinde kargo firmaları ile teslim edilmektedir.


Bizimle İletişime Geçin

İletişim Hakkımızda