1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ

Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş Aşaması Nasıl İşliyor?

Sipariş işleminizi tamamladıktan sonra tarafımıza ulanşan davetiye bilgileriniz, grafikerlerimiz tarafından beğendiğiniz davetiyenin temasına uygun olarak tasarlanır. Herhangi bir iletişim kanalı ile şablonumuz tarafınıza gönderilir, kontrol ederek onayınız istenir. Şablon onayının alınmasının ardından davetiyeler baskı işlemine alınır.


Kargo Teslimatı Ne Zaman Yapılıyor?

Davetiyeleriniz sipariş tarihinden sonra 3 ile 5 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir.


Davetiye Metinlerinde Değişiklik Yapabilir miyim?

Ürün sayfasında gördüğünüz tüm resimler örnek görüntü için hazırlanmış davetiyelerdir. Davetiye üzerindeki tüm bilgiler sizin, sipariş ile birlikte doldurduğunuz forma göre hazırlanır. Sizin için biraraya getirdiğimiz "Davetiye Metinleri" sayfamızdan da davet metni için seçim yapabilirsiniz.


Davetiye Metin Renk ve Yazı Fontlarını Değiştirebilir miyim?

Davetiyenizdeki tüm metinlerin renk ve fontlarını kişiselleştirebilirsiniz. Dilerseniz sizin için biraraya getirdiğimiz "Font Denemeleri" sayfamızdan seçiminizi yapabilirsiniz. Uygulama için grafikerlerimiz ile seçiminizi davetiyenize işleyebilirsiniz.


Davetiye Renk ve Aksesuarlarında Değişiklik Yapabilir miyim?

Tüm davetiyelerimiz belirli bir tema uygunluğu ile tasarlanmış, baskısı yapılmış, aksesuar ve zarf seçimi yapılarak bütünlüğü sağlanmıştır. Bu nedenle davetiyelerimizde renk ve aksesuar değişikliği yapılamıyor.


Garanti ve İade Durumları

Mağazamızda sunduğumuz tüm ürünler %100 orjinal davetiye markalarıdır. Baskı işlemi sırasında oluşabilecek tüm hatalar ve kalite kusurları Özer Davetiye olarak sorumluluğumuz altındadır. Bu durumlarda değişim ve para iadesi hakkınız tarafımızca kabul edilir. Müşteri tarafından gönderilen bilgilerin yanlışlığı veya eksikliği durumunda firmamız sorumlu tutulamaz, fakat bu durumlarda müşteri mağduriyetinin önüne geçilmesi için Özer Davetiye olarak birçok çözüm yolu ile yanınızda olacağız.